واتساپ یکی از پیام رسان های پر استفاده در دنیا میباشد که خیلی ها فکر میکنند نمیتوان این برنامه را هک کرد چرا که از لحاظ امنیتی این برنامه بسیار قوی میباشد. در ادامه همراه ما باشید تا جواب این سوال ها را بگیرید و این آموزش را از دست ندهید.

آیا واتساپ هک میشود؟

این برنامه توسط شرکت سهامی واتس‌اَپ ساخته شده و مؤسس شرکت و سازندهٔ این برنامه یان کوم است. همانطور که شنیده اید این برنامه از لحاظ امنیتی بسیار قوی میباشد اما به هر حال هربرنامه ای چند باگ امنیتی دارد که بشود آن را هک کرد اما اینطور هم نیست که ما بتوانیم خود برنامه واتساپ را هک کنیم، این کاربرای هکر های حرفه ای هم بسیار کار دشواری است. در ادامه میخواهیم روش های هک این برنامه را برایتان توضیح دهیم فقط در نظر داشته باشید که هک کردن واتساپ شخصی افراد هم از لحاظ قانونی و هم از لحاظ اخلاقی بسیار کار ناپسندی میباشد و هک کردن واتساپ حتی همسر خود از لحاظ قانونی جرم سنگینی دارد، اما خیلی وقت ها والدین برای کنترل فرزندان خود در فضای باز اینترنت بطوری که خود فرزند متوجه این موضوع نشود قصد هک کردن واتساپ فرزند خود را دارند. در ادامه همراه ما باشید تا ترفند های هک واتساپ را به شما آموزش دهیم.

روش های هک واتساپ از راه دور

استفاده ازIKEYMONITOR

برای نظارت کنترل بر پیام ها و برنامه های زیادی وجود دارد که یکی از بهترین های آن برنامه ikeymonitor میباشد. 

روش نصب ikeymonitor

نحوه استفاده ازین برنامه بسیار ساده است تنها کافی است که شما در سایت ikeymonitor ثبت نام کنید و بعد از آن سایت یک برنامه رایگان در اختیار شما میزارد که باید آن را در گوشی طرف مقابلتان نصب کنید و بعد از آن شما امکان نظارت بر پیام ها تماس های صوتی و تصوری را دارید. توجه داشته باشید که علاوه بر واتساپ این برنامه قابلیت کنترل دیگر نرم افزار های اجتماعی از جمله اسکایپ ، فیسبوک و وی چت را نیز دارد.

شاید شما دسترسی به گوشی طرف مقابل خود را نداشته باشید و یا شاید فرزند شما ازینکه این برنامه را روی گوشی او نصب کردید متوجه کنترل شما شود؛ اگر شماهم همین مشکل را دارید پس روش بعدی هک واتساپ را حتما مطالعه فرمایید.

اموزش استفاده از ikeymonitor

به طور کلی نحوه استفاده از ikeymonitor به این صورت است که شما پس از نصب آن نرم افزار هنگام دسترسی گوشی به اینترنت می توانید بر کلیه مجوز هایی که گوشی برای آن نرم افزار تایین کرده است دسترسی داشته باشید.

از جمله مزایای استفاده از این نرم افزار ikeymonitor این است که می توان از این نرم افزار بر فعالیت های فرزندتان در دنیای گوشی همراه مطلع شوید.

استفاده از spoofing

در این روش با استفاده از اطلاعات جزئی میتوانید به واتساپ فرد مورد نظر دسترسی پیدا کنید. در این روش ابتدا باید واتساپ را از گوشی خود حذف کنید. سپس باید ادرس مک گوشی طرف مقابل را بیابید.

کافیه به تنضیمات وای فا بروید و از منوی بالای تنظیمات وای فای گذینه advanced یا پیشرفته را انتخاب کنید سپس قسمتی را که بالای آن MAC address نوشته شده است را یادداشت نمایید. در ادامه باید برنامه های busy box  و terminal emulator را از گوگل پلی دانلود کنید و ادرس مک گوشی خود را با استفاده از این برنامه به ادرس مک گوشی طرف مقابل تعقیر دهید.

در مرحله اخر کافیست واتساپ را در گوشی خود دوباره نصب کنید و با وارد کردن شماره طرف مقابل کدی را که در یافت میکنید وارد کنید و به واتساپ آن دسترسی پیدا کنید.

همچنین بخوانید: نحوه کرک نرم افزار

مقالات مرتبط