در این مقاله قرار است با یکدیگر نحوه گذاشتن لوکیشن در بیو اینستاگرام را به صورت صفر تا صد و به زبانی ساده آموزش ببینیم، پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

چگونه در بیو اینستا لوکیشن بزنیم

چگونه در بیو اینستا لوکیشن بزنیم

برای آنکه بدانید چگونه در بیو اینستا لوکیشن بزنیم ابتدا برنامه اینستاگرام را باز کنید و به پیج اینستاگرام خود وارد شوید. پس از وارد شدن به پیج اینستاگرام یا همان اکانت اینستاگرام خود  به بخش تنظیمات پروفایل خودبروید در بخش خانه اطلاعات کانت خود را مشاهده خواهید کرد.

پس از وارد شدن به بخش تنظیمات پروفایل از بین گزینه هایی که برای شما نمایش داده شده است همانند تصویر زیر گزینه ی contact options را انتخاب کرده و وراد صفحه جدید به نام اطلاعات اکانت بشوید.

 اضافه كردن لوكيشن در بيو اينستاگرام

 اضافه كردن لوكيشن در بيو اينستاگرام

برای اضافه كردن لوكيشن در بيو اينستاگرام در این بخش از بین گزینه های نمایش داده شده گزینه ی Adress  را انتخاب کنید تا بتوانید آدرس و یا لوکیشن مورد نظرتان را در بخش بیو اینستاگرام خود اضافه کرده و آن را مشاهده کنید.

پس از انتخاب این گزینه یک صفحه جدیدی برای شما باز خواهد شد که در آن ابتدا باید شهر و کشور مورد نظرتان را همانند تصویر زیر انتخاب کنید.

در این بخش میتوانید شهر و یا کشور مد نظرتان را جستجو کنید و یا آن را تایپ کرده و تیک بالای صفحهع را بزنید تا از این مرحله وارد مرحله بعدی بشوید.

نحوه گذاشتن لوکیشن در بیو

نحوه گذاشتن لوکیشن در بیو

پس از انتخاب شهر و کشور موردنظرتان باید آدرس دقیق خود را مانند: خیابان محمد، کوچه.. پلاک.. وارد کنید تا در بخش بیو اینستاگرامتان بتوانید به صورت کامل لوکیشن مورد نظرتان را مشاهده کنید.

قسمت بعدی پس از گذاشتن لوکیشن در بیو اینستاگرام کد پستی می باشد که شما به صورت انتخابی میتوانید کد پستی آدرس مورد نظرتان را در این بخش وارد کنید.

 

مقالات مرتبط

کلاس نقاشی

نرم افزار ساخت تیزر تبلیغاتی - بهترین اپلیکیشن ساخت تیزر

مدل های رنگی در فتوشاپ

آموزش طراحی لوگو با فتوشاپ

چگونه نوار ابزار فتوشاپ را فعال و یا غیر فعال کنیم - نحوه برگرداندن نوار ابزار فتوشاپ

مقایسه فتوشاپ و ایلوستریتور

معرفی کامل نرم افزار فتوشاپ