شما می توانید پس از ثبت نام در سایت تله تیچرز در این لینک برای شرکت در آزمون icdl وارد لینک زیر شوید.

شروع آزمون

دقت کنید که ثبت نام شما برای شرکت در انواع آزمون های آنلاین تله تیچرز لازم می باشد.

آزمون آنلاین icdl تله تیچرز این قابلیت را در اختیار شما قرار داده است که بتوانید با نمونه سوالات icdl رایگان آشنا شوید و دانش خود را در این حوزه بسنجید.

با مراجعه به صفحه آزمون آنلاین icdl میتوانید 40 سوال آزمون آنلاین مهارت های هفتگانه را مشاهده کنید و در انتهای آزمون پاسخ های صحیح را پیدا کنید.

اگر قصد دارید در آزمون آنلاین icdl با مدرک فنی حرفه ای شرکت کنید میتوانید به صفحه آموزش icdl زیر مراجعه کنید و آموزش همراه با مدرک فنی و حرفه ای را انتخاب کنید تا مدرک بین المللی فنی و حرفه ای به شما اعطا شود.

البته اگر نیاز به مدرک فنی و حرفه ای ندارید و صرفا میخواهید مدرک برای ارائه به شرکت ها و ادارات داخلی داشته باشید پیشنهاد ما به شما دریافت مدرک داخلی آموزشگاهی میباشد که باز هم با مراجعه به صفحه بالا میتوانید اطلاعات لازم درباره این مدرک را به دست آورید.

آزمون آنلاین مهارت های هفتگانه icdl

در این صفحه برای آن که شما بتوانید به جامع ترین مرجع آزمون آنلاین icdl دسترسی پیدا کنید ما یک آزمون مانند آزمون فنی و حرفه ای شبیه سازی کرده ایم و شما میتوانید با مراجعه به شروع آزمون در این آزمون رایگان ICDL شرکت کنید. آزمون آنلاین مهارت های هفتگانه icdl به شما این امکان را میدهد با جدیدترین سوالات آشنا شوید و برای شرو آزمون فنی و حرفه ای اقدام کنید.

ما در واقع یک آزمون را شبیه سازی کرده ایم و شما در انتهای آزمون آنلاین مهارت های هفتگانه icdl میتوانید پاسخ های صحیح را مشاهده کنید و متوجه ایرادات خود شوید.

اگر سوال و یا ابهامی در آزمون آنلاین آی سی دی ال دارید میتوانید در بخش نظرات این صفحه سوال تان را مطرح کنید تا اساتید ما در کوتاهترین زمان پاسخ شما را بدهند.

یکی از قابلیت های مهمی که ما در این صفحه برای شما فراهم کرده ایم پاسخ به سوالات شما در مورد هر کدام از مهارت های هفتگانه است. در هر بخش سوال و یا اشکالی دارید حتی اگر سوال تان در مورد آزمون آنلاین icdl نیست میتوانید در بخش نظرات سوالتان را مطرح کنید تا برترین اساتید تهران برای پاسخ به سوالات شما در اسرع وقت اقدام کنند.

اگر میخواهید نمونه سوالات بیشتری دریافت کنید میتوانید به صفحه زیر مراجعه کنید و جامع ترین نمونه سوالات icdl را دریافت کنید.

نمونه سوالات icdl استخدامی pdf

آزمون آنلاین icdl با مدرک

خیلی از علاقه مندان به دریافت مدرک فنی و حرفه ای و یا مدرک معتبر خواستار آزمون آنلاین هستند و میخواهند در کمترین زمان و با آسان ترین شیوه مدرک ICDL دریافت کنند.

ما به این موضوع نیز اندیشیده ایم و اقدام به برگزاری آزمون آنلاین icdl با مدرک فنی و حرفه ای و یا مدرک داخلی کرده ایم. شما میتوانید حتی بدون آزمون مدرک داخلی آموزشگاهی icdl دریافت کنید و از این مدرک برای ارائه به محل کار و یا تحصیل خود استفاده کنید.

شما میتوانید با شرکت در آزمون آنلاین icdl با مدرک فنی حرفه ای که سایت تله تیچرز در صفحه آموزش icdl فراهم کرده است به راحتی مدرک فنی و حرفه ای دریافت کنید و از مزایای این مدرک برای ورود به بازار کار و کسب درآمد استفاده کنید.

مدرک آزمون ICDL، جزو مدارکی است که در صورت داشتن آن در رزومه خود می توانید راه خود را به خیلی از ارگان ها باز کنید. داشتن این مدرک کار استخدام شما در اکثر موسسات دولتی و خصوصی را راحت تر می‌کند.

این ازمون در ابتدا در اروپا و در کشور فنلاند برگزار می‌شد و ECDL، مخفف عبارت European Computer Driving License بود و با مرور زمان تبدیل به یک آزمون جهانی برای سنجش مهارت افراد در کار با کامپیوتر شد و به International Computer Driving License تغییر کرد.

اولین بار، این آزمون در تاریخ یازدهم بهمن ماه سال ۱۳۸۳ در ایران برگزار شد و برگزاری این آزمون تا کنون ادامه یافته است.

اما آزمون ICDL دقیقا چیست که این قدر اهمیت دارد؟

آزمون آی سی دی ال، آزمونی است که هفت مهارت شما در کار با کامپیوتر را مورد بررسی قرار می‌دهد. با داشتن مدرک ICDL، می‌توان گفت که شما دارای مهارت های اولیه و در واقع سواد کار با کامپیوتر هستید.  این مهارت های هفت گانه عبارتند از: 

۱ – آشنایی با مفاهیم پایه ای و اولیه ای تی و فناوری ارتباطات.

۲ – آشنایی با مفاهیم پایه ای ویندوز

۳ – آشنایی با مفاهیم پایه ای نرم افزار Microsoft Office Word

۴- آشنایی با مفاهیم پایه ای نرم افزار Microsoft Office Excel

۵ – آشنایی با مفاهیم پایه ای نرم افزار Microsoft Office Access

۶ – آشنایی با مفاهیم پایه ای نرم افزار Microsoft Office Power Point  (مطالعه بیشتر :‌ پاورپوینت چیست)

۷ – توانایی استفاده از اینترنت، پست الکترونیک، ایمیل  و ...

شما می‌توانید مدرک آی سی دی ال خود را از آموزشگاه های معتبر در سرتاسر ایران و با شرکت در آزمون آنلاین مهارت های هفتگانه ICDL دریافت نمایید که مدرک معتبری برای استخدام شما در ارگان های داخل کشور خواهد بود. اما شرکت در آزمون فنی و حرفه ای ICDL، به شما مدرک معتبر تری ارائه می‌دهد که قابل ترجمه است و اعتبار بین المللی دارد.

آزمون ادواری ICDL تفاوت چندانی با آزمون های آنلاینی که در آموزشگاه های ICDL و یا وب سایت های آموزشی ICDL می‌بینید ندارد. منابع آزمون ICDL فنی حرفه ای نیز با منابع این آزمون ها یکسان است.

شما برای شرکت در امتحان ICDL نیاز به هیچ رزومه خاصی ندارید. ثبت نام آزمون ای سی دی ال فنی حرفه ای نیاز به هیچ سابقه خاصی ندارد و به جنسیت، تحصیلات، سن و سال و ... ربطی ندارد و تقریبا هر کسی می‌تواند در این ازمون شرکت نماید اما هر کسی قادر به کسب مدرک آن نخواهد بود.

اگر نمیدانید با داشتن مدرک icdl میتوانید چه کار هایی انجام دهید و بازار کار ای سی دی ال در ایران چگونه است حتما به صفحه icdl چیست مراجعه کنید. در این مقاله به طور کامل به شما توضیح داده ایم کاربرد icdl چیست و اهمیت این مدرک را در ایران به طور کامل شرح داده ایم.

برای کسب مدرک آی سی دی ال لازم است تا تمام مهارت های هفت گانه را به خوبی بیاموزید. شما می‌توانید این مهارت ها را از طریق شرکت در کلاس های حضوری آموزشگاه ها، دیدن دوره های غیر حضوری آموزش مهارت های ICDL و یا به صورت خود آموز کسب نمایید.

معمولا شما در هر زمانی که بخواهید می‌توانید در آزمون های آنلاین آموزشگاه ها شرکت کنید اما برای دانستن تاریخ آزمون ICDL فنی و حرفه ای باید به وب سایت فنی حرفه ای مراجعه کنید.

شما می‌توانید هر یک از آزمون های مهارت های آی سی دی ال را به صورت جداگانه شرکت نمایید و یا به صورت فشرده و پشت سر هم. برای دانستن تاریخ هر یک از آزمون های مهارت های هفتگانه میتوانید به وب سایت فنی و حرفه ای مراجعه نمایید.

برای ثبت نام در آزمون ICDL فنی و حرفه ای باید ابتدا به یکی از مراکز معتبر مورد تایید فنی و حرفه ای مراجعه کرده و از این طریق اقدام نمایید.

یکی از دغدغه های افرادی که می‌خواهند مدرک ICDL را به دست آورند هزینه ای است که باید برای آن پرداخت کنند. هزینه آزمون ICDL فنی و حرفه ای بالا نیست اما ممکن است نیاز به شرکت در کلاس های آموزشی و یا خرید دوره های آموزشی داشته باشید که این هزینه ها را بالا خواهد برد. البته، ممکن است بتوانید تا حد خوبی از طریق وب سایت هایی که آموزش ها را به صورت رایگان در اختیار شما می‌گذارند، این مهارت ها را کسب کنید.

یکی از مزیت های دوره ها و کلاس های حضوری و غیر حضوری آموزشی ICDL مجزا بودن آموزش مهارت ها است. به این ترتیب می‌توانید فقط در کلاس ها و دوره هایی شرکت کنید که مربوط به مهارت هایی هستند که در آن ها احساس ضعف دارید و نیازی نیست بابت تمام کلاس ها هزینه پرداخت کنید.

نمونه سوالات آزمون ICDL فنی حرفه ای نیز در اینترنت قابل مشاهده هستند. توصیه می‌کنیم حتی در صورتی که به دانسته های خود اطمینان کامل دارید هم حداثل یک بار در آزمون های انلاین ICDL شرکت کنید تا با نمونه سوالات فنی و حرفه ای آشنا شده باشید.

همچنین خواندن سوالات آزمون فنی و حرفه ای ICDL میتواند تا حد زیادی به تثبیت دانسته های شما کمک کند.

سوالات متداول

آزمون آنلاین icdl تله تیچرز چگونه است؟

در تله تیچرز آزمون آنلاین icdl رایگان را فراهم کرده ایم که شما میتوانید به صورت شبیه سازی شده با نمونه سوالات بیشتر در زمینه مهارت های هفتگانه آشنا شوید.

مزیت آزمون آنلاین icdl فنی و حرفه ای تله تیچرز چگونه است؟

مهمترین مزیت زمون آنلاین ای سی دی ال فنی و حرفه ای که در سایت تله تیچرز برگزار میکنیم رایگان بودن آن است و شما میتوانید با شرکت در این آزمون با نمونه سوالات بیشتری آشنا شده و برای آزمون حضوری فنی و حرفه ای آماده شوید.

مقالات مرتبط

قفل کردن اکسل

تابع choose در اکسل

تبدیل عدد به حروف در اکسل

تبدیل تاریخ شمسی به میلادی در اکسل

تبدیل پاورپوینت به پی دی اف

لیست دوره های فنی حرفه ای تهران

بالا نیامدن ویندوز 10

شورت کات چیست

فعال کردن کیبورد مجازی ویندوز

فارسی ساز ویندوز 10

مدرک فنی حرفه ای

آزمون آنلاین فنی حرفه ای

تبدیل پاورپوینت به فیلم

پاورپوینت چیست

نحوه کرک کردن نرم افزار

کمبو لیست چیست؟

مبانی کامپیوتر چیست - مبانی کامپیوتر icdl

مشکل نصب نشدن گیم لوپ

تفاوت کابل vga با hdmi و dvi

رفع مشکل قفل شدن ورد

نحوه اتصال موس وایرلس بدون دانگل

icdl چیست و کاربرد های مدرک icdl

تایپر چیست و تایپر یعنی چه و چگونه تایپر شویم؟

آموزش ساخت جدول در اکسل - Table در اکسل

درج نمودار در ورد - درج و ایجاد تغییرات در انواع نمودار های ورد

نیم فاصله چیست - درج نیم فاصله در ورد

ذخیره خودکار در ورد - auto save در word

رفع مشکل به هم ریختگی متن در ورد - فارسی و انگلیسی

آموزش تبدیل فایل ورد به پی دی اف - تبدیل word به pdf

چرخش متن در ورد - عمودی کردن نوشته در ورد

سربرگ در ورد (Header) تنضیمات و تغییر هدر در ورد

هایپرلینک در ورد (Hyperlink) + بوک مارک در ورد

درج علامت تیک در ورد - چک باکس در ورد

جایگزینی متن در ورد خیلی سریع با replace و find

تنظیم فاصله بین پارگراف ها و خطوط در ورد word

ساده ترین روش فارسی کردن شماره صفحات در ورد

افزودن کادر و حاشیه در ورد و نحوه حذف آن

آموزش درج واترمارک در ورد + حذف + فیلم آموزش

آموزش حذف صفحات در ورد + پاک کردن صفحه خالی و اضافی

چگونه فایل ورد را ذخیره کنیم - ذخیره فایل ورد به دیگر نسخه ها - ذخیره اتوماتیک در ورد

چگونه در اکسل بنویسیم - آموزش تایپ فارسی در اکسل + فیلم

زبان html چیست